Solidarność'80 Konfederacja Solidarność'80 Konfederacja

Zarząd Konfederacji

30.03.2017

W dniu dzisiejszym odbyło się kolejne posiedzenie Zarzadu Konfederacji. Omówino sytuację w poczególnych organizacjach związkowych, wchodzących w skład Konfederacji. Szczególnie dużo czasu poświęcono reformie w oświacie i skutkom prawnym, ktore ona niesie, w szczególności w sferze praw związkowch i organizacyjnych. Zarząd zapoznał się z informacją o ostatnim posiedzeniu Zarządu Głównego oraz zostal poinformowany o szykowanym Kongresie FZZ.zarząd zapoana się z pismami, będęcymy odpowiedziami na ostatnie wystąpienia Konfederacji. W sprawach organizacyjnych rozpatrzono wnioski organizacji członkowskich oraz zadecydowano, że kolejne Zgromadzenie Konfederacji odbędzie się 21-23.09.2017, nad morzem (Łukęcin albo Pobierowo).